بازاریابی اینترنتی

اینترنت به عنوان رسانه‌ای جدید در حال گسترش و همه‌گیر شدن روزافزون است. فضای مجازی همانند دنیای واقعی ابزارهای برای معرفی و بازاریابی در اختیار تولیدکنندگان محصول و ارائه دهندگان خدمت قرار می‌دهد. برای فعالیت و بازاریابی در این دنیای جدید به تخصص‌های جدیدی علاوه بر دانش و توانایی‌های قدیمی نیاز است که لازمه‌ی دستیابی به آن صرف زمان و آزمون و خطای بسیار است.

به دلیل کمتر بودن هزینه‌ی شروع به کار در این فضا، رقابت در آن حتی ممکن است سنگین‌تر از دنیای واقعی باشد که نیاز به دانش و مهارت کافی برای موفقیت در آن را بیشتر می‌کند.

نیراوب در کنار ارائه‌ی خدمات طراحی سایت، برنامه‌نویسی، پشتیبانی فنی و خدمات امنیتی و الکترونیکی، با بهره‌گیری از توان فنی موجود می‌تواند همراه و مشاور و مجری شما در بازاریابی اینترنتی باشد.

ما معتقدیم که شما به هر میزان که در فضای اینترنت سرمایه گذاری می کنید، بایستی برگشت سرمایه و افزایش مشتری داشته باشید. بنابراین نیراوب با تعریف شیوه های نوین بازاریابی اینترنتی شامل تبلیغ در گوگل، بازاریابی استراتژیک، بازاریابی از طریق سایت های پربازدید و دیگر خدمات، شما را به اهدافتان نزدیک می کند.

در بازاریابی اینترنتی امکان اطلاع رسانی سریع و بهینه‌تر امکان‌پذیر می شود، روز به روز بر تعداد کاربران اینترنت افزوده می شود و امکان یافتن مخاطبان دلخواه در آن وجود دارد، هزینه تبلیغات در اینترنت بسیار کم‌تر از سایر روش‌های بازاریابی است. مخاطبان افرادی تحصیل کرده و از لحاظ فرهنگی در سطح بالاتری هستند و امکان نظارت و پیگیری بدون واسطه بر تبلیغات اینترنتی وجود دارد.

تمامی برنامه های بازاریابی اینترنتی ما برای رونق کسب و کار شما پی‌ریزی شده‌اند. این برنامه شامل ایجاد محتوای نو و ارزشمند و اثر گذار، شناساندن وب سایت شما از طریق ایمیل انبوه، طراحی جذاب گرافیکی برای سایت و تبلیغ خدمات شما در مکان های مختلف اینترنت می باشد.

با افزایش تعداد کاربران اینترنت که هر لحظه رو به فزونی است و با توجه به دسترسی آسان اینترنت در سراسر نقاط جهان، امروزه تمامی تولید کنندگان و بازرگانان نیز ترجیح می‌دهند تا بازاریابی خود را از طریق اینترنت شزوع و گسترش دهند.