طراحی سایت با وردپرس

وردپرس به عنوان متداول‌ترین سیستم مدیریت محتوای موجود، یکی از بهترین گزینه‌ها برای ایجاد یک سایت اینترنتی جدید است. امکانات گسترده‌ی وردپرس در کنار وجود هزاران افزونه با قابلیت‌های متنوع سبب می‌شود وردپرس به عنوان گزینه‌ای مناسب برای ایجاد سایت‌های شخصی، سایت‌های شرکتی، سایت‌های سازمانی و حتی سایت‌های فروشگاهی به شمار برود.
وردپرس دارای محیط مدیریت پیشرفته با امکانات زیاد است. علاوه بر آن پشتیبانی بسیار خوب از زبان فارسی در وردپرس استفاده از آن را برای افرادی که حتی آشنایی کمی با اینترنت و کامپیوتر دارند به کاری آسان تبدیل می‌کند.
وردپرس بسیار قابل توسعه است. امکان اضافه کردن امکاناتی که در آن وجود نداشته باشد یا افزونه‌ای برایش موجود نباشد با برنامه‌نویسی به صورت سفارشی فراهم است.
در حال حاضر میلیون‌ها سایت‌ شرکتی، سایت شخصی، سایت خبری و سایت فروشگاهی وجود دارند که با استفاده از وردپرس پیاده‌سازی و طراحی شده‌اند.

برای طراحی سایت با وردپرس اینجا کلیک کنید
سیستم قالب‌های وردپرس توانایی سفارشی‌سازی و توسعه بنابر نیاز را به خوبی در اختیار برنامه‌نویس قرار می‌دهند و در نتیجه شکل و طرح نهایی سایت در محدوده‌ای بسیار گسترده قابل پیاده‌سازی است.
توسعه با وردپرس بسیار سریع و با کیفیت است. در بسیاری از نیازهای موجود، استفاده از ابزاری غیر از وردپرس باعث طولانی‌شدن، سخت‌شدن و ایجاد مشکل در هدف نهایی ایجاد سایت می‌گردد.
وردپرس به صورت منظم به‌روزرسانی می‌شود و به صورت خودکار اشکالات امنیتی را به‌روزرسانی می‌کند. در نتیجه ضریب امنیت در سایت‌های وردپرسی در مقایسه با سایر سیستم‌ها به طور قابل ملاحظه‌ای می‌تواند بالاتر باشد.
ما در گروه فناوری اطلاعات نیرا با آگاهی نسبت به توانایی‌ها و قابلیت‌های وردپرس و همچنین تسلط کافی در ایجاد افزونه‌های جدید و قالب‌های سفارشی برای وردپرس، پس از بررسی نیازمندی‌های مشتری، چنانچه نیازمندی‌های موجود با امکانات وردپرس همخوانی کافی داشته باشد، از این سیستم قدرتمند برای طراحی و پیاده‌سازی سایت‌های گوناگون استفاده می‌کنیم.
طراحی قالب‌های سفارشی بسته به کسب و کار مشتریان و طراحی و تولید افزونه‌های سفارشی برای وردپرس سبب می‌شود کیفیت و امکانات مورد نیاز مشتریان به بهترین شکل ممکن تامین گردد.