طراحی سایت با لاراول

لاراول( Laravel ) یکی از جدیدترین فریم‌ورک یا بسترهای تولید نرم‌افزارهای تحت وب است. لاراول در مدت کوتاهی توانست گوی سبقت را از سایر رقبا برباید و امروز به عنوان محبوب‌ترین فریم‌ورک برنامه‌نویسی PHP شناخته می‌شود.
امکانات روزآمد، توسعه‌پذیری و امنیت بالا، استفاده از آخرین روش‌ها و ابزارهای توسعه و بهره‌گیری از کدهای با کیفیت و تست شده‌ی دیگر از جمله سیمفونی، لاراول را به عنوان قوی‌ترین و پیشرفته‌ترین فریم‌ورک توسعه‌ی PHP شناسانده است.
لاراول به طور منظم توسط گروهی بزرگ از برنامه‌نویسان در حال توسعه و به روزرسانی است و در نگارش‌های جدید تغییرات چشمگیر و بزرگی را به خود دیده است.
توسعه‌ی سایت‌های سفارشی و نرم‌افزارهای پیشرفته تحت وب که قابلیت‌های آن‌ها در CMSها به سادگی قابل پیاده‌سازی نباشند با استفاده از برنامه‌نویسی سفارشی و با فریم‌ورک لاراول به آسانی قابل انجام هستند.
فریم‌ورک لاراول یا هر ابزار دیگر به تنهایی تضمینی برای در اختیار داشتن یک محصول نهایی ایمن، سریع، کارآمد و پیشرفته به حساب نمی‌آید. برنامه‌ریزی و طراحی منطبق با نیازهای موجود در کنار تجربه‌ی کافی برای پیاده‌سازی از لازمه‌های ایجاد هر نرم‌افزار به شمار می‌رود.
لاراول امکانات خوبی برای پردازش حجم عظیم داده‌ها در اختیار برنامه‌نویسان قرار می‌دهد. بنابراین تولید سایت‌هایی با حجم متوسط و بزرگ با استفاده از فریم‌ورک لاراول قابل انجام خواهند بود.
سرعت یکی از عوامل مهم در هر سایت اینترنتی به شمار می‌رود. سرعت از دو جهت می‌تواند در نیل به نتیجه‌ی نهایی موثر باشد. جهت اول، کاهش استفاده از منابع سخت‌افزاری که کاهش هزینه‌های نگهداری را به دنبال دارد و جهت دوم، بهینه‌سازی موتورهای جستجو است. هر چه سرعت بارگزاری سایتی بیشتر باشد، موتورهای جستجو آن را بهتر رتبه‌بندی می‌کنند و در نتیجه مشتریان بیشتری جذب سایت خواهند شد.
فریم‌ورک لاراول با استفاده از فناوری بارگزاری دیرهنگام( Lazy Loading ) و کش ( Cache ) اطلاعات سرعت دسترسی به محتوا را به حداقل ممکن کاهش می‌دهد. استفاده از روش‌های فنی در پیاده‌سازی نیز سبب می‌شود سرعت اجرا و نمایش اطلاعات به صورت چشمگیری افزایش پیدا کند.

ما در نیراوب با تجربه‌ی چندساله در استفاده از این فریم‌ورک و پیاده‌سازی چندین نرم‌افزار در ابعاد متوسط و بزرگ، توانایی تحلیل و پیاده‌سازی نیازمندی‌های نرم‌افزاری و طراحی سایت مشتریان را در اختیار داریم.
داشتن تخصص در انواع CMSهای متداول در کنار بهرمندی از تخصص کافی در توسعه‌ی نرم‌افزارهای سفارشی به ما کمک می‌کند تا بتوانیم بهترین گزینه برای تامین نیازهای فنی مشتریان را تشخیص دهیم و در کمترین زمان ممکن، با بیشترین کیفیت و امنیت محصولی قابل رقابت را ارائه نماییم.

هم‌اکنون برخی وبسایت‌های طراحی شده در نیراوب که با لاراول پیاده‌سازی شده‌اند با صدها هزار کاربر به صورت همزمان به خوبی پاسخگوی نیازهای موجود هستند.

برنامه‌نویسی سفارشی در سمت سرور به تخصص‌های موازی دیگری نیز نیازمند است که نبودن آن‌ها در خروجی نهایی اثرگذار هستند. برنامه‌نویسی سمت کلاینت( جاوااسکریپت و CSS ) با کیفیت و ارتباط خوب با سرور است که تضمین می‌کند یک سایت در تمام زوایا نیازهای موجود را برطرف می‌کند. ما در نیراوب مجموعه‌ای از نیازهای فنی را جمع‌آوری کرده‌ایم تا بتوانیم بهترین خروجی را با بهترین کیفیت ایجاد و ارائه نماییم.