طراحی سایت با جوملا

جوملا پس از وردپرس دومین CMS متداول در طراحی سایت‌های اینترنتی است. امکانات جوملا برای پیاده‌سازی سایت‌های در ابعاد متوسط و متمایل به بزرگ مناسب است. سایت‌های سازمانی، سایت‌های شرکتی، سایت‌های فروشگاهی و سایت‌ها خبری از گزینه‌هایی هستند که می‌توانند با جوملا طراحی و پیاده‌سازی شوند.

از ویژگی‌های مهم جوملا امکانات گسترده در تعیین سطوح دسترسی است که می‌تواند در نیازهای سازمانی برای تعیین سطح قابلیت‌های موجود برای هر کدام از کاربران مورد استفاده قرار بگیرد.

جوملا دارای هزاران افزونه‌ی رایگان و تجاری است که در توسعه‌ی یک سایت سازمانی و سایت شرکتی می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

افزونه‌های جوملا

علاوه بر افزونه‌های موجود امکان توسعه‌ی افزونه‌های جدید برای رفع نیازهای مشتریان فراهم است. طراحی قالب‌های جوملا بسته به تحلیل کسب‌ و کار و ترکیب و ساختار فنی در کنار نیازهای هنری موجود در گستره‌ی بزرگی قابل انجام است.

به روزرسانی‌های جوملا

جوملا به صورت منظم به‌روزرسانی می‌شود. پشتیبانی منظم و پی‌درپی‌ سبب می‌شود امکانات روز همیشه در سایت نهایی در دسترس باشند همچنین اشکال‌های امنیتی احتمالی می‌توانند به زودی برطرف شوند.

مدیریت جوملا

جوملا محیط مدیریتی بسیار پیشرفته با امکانات بسیار متنوعی را در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد. امکان ایجاد صفحات جدید، منوهای جدید و ویرایش و تغییر ترکیب نمای اصلی سایت از امکانات بخش مدیریت جوملا هستند.

مفاهیم جوملا

جوملا برای ایجاد صفحه‌ی اصلی سایت از مفاهیمی به نام کامپوننت و ماژول استفاده می‌کند. کامپوننت هسته‌ی مرکزی هر صفحه است که محتوای اصلی هر صفحه را تشکیل می‌دهد و ماژول امکانات اضافی است که در حاشیه‌ی موضوع اصلی قرار می‌گیرند. امکان تغییر دادن کامپوننت‌ها و ماژول‌ها در محیط مدیریت جوملا در کنار قابلیت تعیین دسترسی برای هر بخش، از ویژگی‌های بسیار مفید جوملا است که سبب شده بسیاری از کاربران آن را به عنوان ابزاری برای توسعه‌ی وبسایت‌های خود برگزینند.

ما در نیراوب، با تسلط بر امکانات و توانایی‌های جوملا، پس از بررسی و تحلیل نیازمندی‌های مشتری، چنانچه جوملا ابزاری مناسب برای تولید وبسایت‌های گوناگون از جمله شخصی، سازمانی، شرکتی، پورتال‌ها و فروشگاه‌های مختلف باشد، این گزینه را برای طراحی سایت در نظر می‌گیریم و پس از مقایسه‌ی نقاط ضعف و قوت آن در کنار سایت ابزارهای طراحی سایت، ممکن است جوملا را به عنوان گزینه‌ی نهایی گزینش کنیم.

برای طراحی سایت با جوملا با ما تماس بگیرید.