چرا طراحی سایت با NIT WEB


شرکت مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات نیرا با هدف ایجاد مرکزی پویا بر اساس فناوری روز دنیا جهت ارایه کلیه خدمات مربوط به طراحی وب سایت ، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ، میزبانی وب و همچنین ارایه راه حل های خاص مبتنی بر فناوری های نوین به بازار داخل و خارج تاسیس گردید.


طراحی سایت فرآیندی بسیار دقیق و هوشمندانه است و هنگامی که برای کسب و کار خود بدنبال شرکت طراحی سایت هستید، باید به تخصص تیم برنامه نویسی و خدمات پشتیبانی و معتمد بودن آن شرکت توجه نمایید.
نخستین گام در طراحی سایت، برآورد نیازها و تحلیل ساختار مورد نیاز برای دستیابی به بهترین کارایی است. بسته به نیازهای موجود، ممکن است یک وبسایت حاوی بخش‌های مختلف و ساختارهای گوناگونی باشد، آماده‌سازی سایتی با شکل هوشمندانه و منطقی فرآیندی است که نیازمند تجربه، دانش و مهارت است.
گام بعدی، انتخاب ابزار مناسب برای پیاده‌سازی سایت است. انتخاب نادرست ابزار، هرچند ممکن است شما را به هدف برساند، ولی می‌تواند در درازمدت ضررهای جبران‌ناپذیری را به دنبال آورد.
ممکن است ابزار مناسب یک سامانه‌ی مدیریت محتوا (CMS) ، یک ابزار تجارت الکترونیکی(ECommerce) ، یک تالار گفتگو  (Forum) و یا کدنویسی اختصاصی باشد.
پس از مشخص شدن نیازهای موجود و طراحی ساختار سایت، نوبت به انتخاب رنگ‌بندی و طراحی گرافیکی است. این مرحله از اهمیت زیادی برخوردار است. یک طراح حرفه‌ای سایت، علاوه بر داشتن هنر و مهارت‌های گرافیکی، لازم است تا با اصول وب نیز آشنا باشد. در طراحی گرافیکی سایت، رعایت اصولی که حجم نهایی سایت هرچه کمتر باشد، اهمیت زیادی دارد.
مرحله نهایی، پیاده‌سازی نرم‌افزار و طراحی قالب سایت آغاز می‌شود. برای دستیابی به رتبه‌ی بالاتر در موتورهای جستجو (SEO) و در نتیجه جذب بیشتر مشتریان و بازدیدکنندگان، رعایت استانداردهای طراحی وب در این گام ضروری است.
طراحی یک سایت حرفه‌ای و هوشمند که بتواند هدف‌های مشتری را عملی کند، فرآیندی علمی، تجربی و هنرمندانه است.


کارشناسان ما در شرکت مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات نیرا با چندین سال سابقه بهترین مشاوره و خدمات ممکن را در اختیار شما می‌گذارند تا بتوانید به اهداف تجاری و سازمانی خود دست پیدا کنید.